Szeroka pozłacana obrączka Vintage z regulacją

Pozłacana, młotkowana obrączka damka z możliwością regulacji rozmiaru. Szeroki pierścionek z linii "Change your life" podkreśli każdą stylizację i nada jej charakteru.

Rozmiar pierścionka pasuje dla osób o rozmiarze : 9,10,11,12,13-,14,15.

Waga Ag> 5g

Wysyłka do 5 dni roboczych

Oferta dotyczy wyłącznie obrączki prezentowanej na drugim zdjęciu.

Biżuteria Yosso Design nie zawiera niklu. Wyprodukowana ręcznie w Polsce.

______________________________________________________________________________
Dowiedz się jak dbać o biżuterie, kliknij :  LINK
160,00 zł
Brutto

Wyjątkowym elementem codziennej stylizacji jest biżuteria. Odzwierciedla gust. Podkreśla charakter danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym dodatkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować uczucia, odzwierciedlać więzi. To nie tylko błyskotka, ale także drogowskaz. Naszą motywacją było przekazanie kobietom siły, która określamy jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazanie wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- wolna. Została rozdzielona na osiem idei: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Podstawowym tematem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra używanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/RG-3

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

wybrane dla Ciebie