Kolczyki z naturalną perłą, zapięcie - sztyft

Sztyfty z perłą to model kolczyków uwielbiany przez kobiety. W naszej odsłonie odzwierciedla hasło: 2in1 - dwa oblicza - siłę i wrażliwość splecione razem. Materiałem do produkcji tych kolczyków jest pozłacane srebro.

Wysyłka do 5 dni roboczych
120,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codziennego outfitu. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla temperament danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym świecidełkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji dekoracyjnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wartości duchowe. Idzie za nimi głębsza idea. To nie tylko błyskotka, ale także talizman. Naszym celem było ofiarowanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazanie wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję, linię Yosso Design wykreowaliśmy z myślą o kobietach takich, jak my. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- wolna. Podzieliśmy ją na 8 różnych, odrębnych haseł: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym motywem serii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują: bransoletki,  kolczyki (wiszące i sztyfty), pierścionki i łańcuszki. Produkujemy naszą biżuterię w Polsce. Jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/ER-7

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Materiał dodatkowy
Perły naturalne
Próba
925

wybrane dla Ciebie