• Promocja!
  • -40%

Długie pozłacane kolczyki z łezkami

Biżuteria idealna na wielkie wyjście, godna czerwonego dywanu, to absolutny must have każdej kobiety. Długie, wiszące kolczyki podkreślają efekt „wow” wieczornych stylizacji. Prezentowany model z linii "Change your life" jest zapinany na sztyft, wykonaliśmy go ze srebra pozłacanego.

Wysyłka do 24h.

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu.

170,00 zł
102,00 zł Zniżka 40%
Brutto
Obecnie brak na stanie, niedługo dostawa.

Biżuteria jest nieodłącznym elementem codziennego stroju. Podkreśla styl. Odzwierciedla wyczucie mody danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym świecidełkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wsparcie. Idzie za nimi głębsza idea. To nie tylko błyskotka, ale także wyraz głębszej idei. Naszym celem było przekazanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała było udowodnienie, że potrafimy się nawzajem pomagać sobie, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję, linię Yosso Design stworzyliśmy z myślą o kobietach Yosso. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze wartości, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”-  wolna. Podzieliśmy ją na tematy: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. głównym motywem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i pierścionki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra używanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/ER-3-1

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

wybrane dla Ciebie