Regulowany pierścionek pancerka - srebro 925

Pierścionki to jedne z najchętniej wybieranych na prezent elementów biżuterii. Sprawdzają się w stylizacji klasycznej i bardziej rockowej. Klasyczny sygnet, inspirowany męską biżuterią, sprawdzi się dla kobiet, które lubią uniwersalne ozdoby biżuteryjne. Prezentowany pierścionek z linii "Feel free" jest srebrny, pozłacany, posiada możliwość regulacji, dopasowania rozmiaru. 

Pierścionki bez problemu można rozszerzyć jak również docisnąć.

Rozmiar : 11 będzie idealnie pasował na : 10,11,,12,13 oraz 14

               16 będzie idelanie pasował na :12,13,14,15,16,17,18

               17 będzie idealnie pasował na :15,16,17,18,19,20

Wysyłka do 24h

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu.

Rozmiar
130,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codzienngo outfitu. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla charakter danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym świecidełkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji dekoracyjnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wartości duchowe. Idzie za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także talizman. Naszym celem było ofiarowanie kobietom siły określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było udowodnienie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową linię Yosso Design stworzyliśmy z myślą o bliskich nam kobietach. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”- się wolna. Podzieliśmy ją na 8 różnych, odrębnych tematów: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. głównym symbolem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu określenia kierunku wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Część z nich|niektóre z nich zawiera w sobie perły. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Nadzorujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/RG-1-1

Opis

Długość / rozmiar
11, 16, 17
Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Zobacz także