Naszyjnik pozłacana żmijka z zawieszką

Naszyjnik stworzony z myślą o wsparciu kobiet. Niesie za sobą przesłanie - "never feel alone" - nigdy nie czuj się sama. Zawsze jest ktoś. na kogo można liczyć.

*Kolia o długości 40cm

Waga: srebro poniżej 5g
Wysyłka: 24h
*Biżuteria Yosso Design nie zawiera niklu. Produkt wykonany ręcznie w Polsce. 
______________________________________________________________________________
Dowiedz się jak dbać o biżuterie, kliknij :  LINK
190,00 zł
Brutto

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codziennego outfitu. Podkreśla styl. Odzwierciedla wyczucie mody danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym dodatkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji ozdobnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować przyjaźń. Idzie za nimi głębsza idea. To nie tylko błyskotka, ale także symbol. Naszym celem było ofiarowanie kobietom siły określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było udowodnienie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję, linię Yosso Design stworzyliśmy z myślą o kobietach Yosso. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free” - wolna. Podzieliśmy ją na hasła: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym symbolem kolekcji jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu wyznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują pierścionki, bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Sprawdzamy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy gwarantujemy, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/NC-5-1

Opis

Długość / rozmiar
40cm
Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Zobacz także