Drobny naszyjnik z perłami i różą wiatrów
  • Drobny naszyjnik z perłami i różą wiatrów
  • Drobny naszyjnik z perłami i różą wiatrów

Drobny naszyjnik z perłami i różą wiatrów

170,00 zł
Brutto
Ilość

Wyjątkowy naszyjnik z różą wiatrów. Symbolizuje podążanie własną drogą, nawet pomimo trudności. Z trasy można zboczyć, ale ważne, aby na nią wrócić. Po co jest róża wiatrów? To instrument pomocny dla marynarzy do wyznaczania kierunku wiatru.

Długość naszyjnika 39cm plus 3 cm regulacji.

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu

Biżuteria jest zdobiącym elementem codziennego stroju. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla wyczucie stylu danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym ozdobom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wsparcie. Podąża za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także wyraz głębszej idei. Naszym celem było przekazanie kobietom pomocnej dłoni określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że pomagamy sobie, przekazujemy łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest obdarowanie bliskiej nam kobiety na przykład naszyjnikiem.

Stworzyliśmy z myślą o kobietach Yosso Design nową kolekcję. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako mama, aktorka, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”- wolność w wielu aspektach. Nazwaliśmy je: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Głównym motywem serii jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu wyznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Część z nich|niektóre z nich zawiera w sobie perły. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/NC-1-2

Opis

Długość / rozmiar
39 cm + 3 cm regulacji
Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Materiał dodatkowy
Perły naturalne
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: