Subtelny pierścionek z symbolem róży wiatrów
  • Subtelny pierścionek z symbolem róży wiatrów
  • Subtelny pierścionek z symbolem róży wiatrów

Subtelny pierścionek z symbolem róży wiatrów

98,90 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Dlaczego róża wiatrów? To narzędzie służące do wyznaczania kierunku wiatru. Służyło żeglarzom, rysowano je na mapach. Teraz Ty masz szansę żeglować przez życie do wybranego przez siebie punktu.

Biżuteria jest nieodłącznym elementem codziennego outfitu. Podkreśla gust. Odzwierciedla charakter danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym świecidełkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji ozdobnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wsparcie. Podąża za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także symbol. Naszym celem było przekazanie kobietom pomocnej dłoni określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała było pokazanie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję stworzyliśmy z myślą o kobietach Yosso. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”- wolna. Podzieliśmy ją na osiem powiązanych tematów: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. głównym symbolem kolekcji jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu wyznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Sprawdzamy jakość złota i srebra używanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość.

PSJ/G/RG-1-3

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: