Pierścionek celebrytka - gwiazdka na prezent
  • Pierścionek celebrytka - gwiazdka na prezent
  • Pierścionek celebrytka - gwiazdka na prezent

Pierścionek celebrytka - gwiazdka na prezent

109,90 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Ozdobny pierścionek z motywem przewodnim gwiazdy- wzór "Simply Star". Subtelne ornamentowanie przypadnie do gustu miłośniczkom finezyjnych kształtów i zdobionej biżuterii. W tej samej serii dostępny do kompletu również naszyjnik z zawieszką oraz kolczyki. 

Biżuteria podkreśla wyczucie mody i stylu. Odzwierciedla charakter osoby, która ją nosi. Dzięki indywidualnie dobranym dodatkom można wyrazić siebie.

Wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie, oprócz funkcji zdobiącej. Mogą symbolizować wartości duchowe. To nie tylko błyskotka, ale także wyraz głębszej idei. Naszym celem było podanie kobietom pomocnej dłoni określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazanie wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała, było udowodnienie, że potrafimy się nawzajem dopingować, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, pierścionka, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nasza nowa kolekcja „Free”- ma dać wolność. Podzieliśmy ją na etapów: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym symbolem całości jest róża wiatrów. Dla nas jest znakiem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Całość i naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej autorami od projektu po wykonanie i spakowanie. Sprawdzamy jakość złota i srebra, którego używamy w produkcji. Dzięki temu mamy gwarancję, że możemy zapewnić najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/RG-4

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: