Pozłacana bransoletka łańcuch z różą wiatrów
  • Pozłacana bransoletka łańcuch z różą wiatrów
  • Pozłacana bransoletka łańcuch z różą wiatrów

Pozłacana bransoletka łańcuch z różą wiatrów

139,00 zł
Brutto
Ilość

Biżuteria z przesłaniem - Feel free. Poczuj się wolna, wolna jak wiatr który jest zmienny i nieprzewidywalny, może być silny i łagodny.

Łańcuchowa bransoletka z 4 zawieszkami róży wiatrów, wykonana z pozłacanego srebra.

Długość bransoletki 17 plus 3 cm przedłużenia.

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu

Biżuteria jest zdobiącym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla temperament danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym świecidełkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji ozdobnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować przyjaźń. Podąża za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także symbol. Naszym celem było przekazanie kobietom pomocnej dłoni określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała było pokazanie, że potrafimy pomagać sobie, przekazać łańcuchy dobra.

Wykreowaliśmy nową kolekcję z myślą o kobietach Yosso Design. Ambasadorką, której bliskie są nasze wartości, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z entuzjazmem do życia, #silnaiwrażliwa.


Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”- poczuj się wolna. Tematami serii są: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym symbolem kolekcji jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/BR-1

Opis

Długość / rozmiar
17 cm + 3 cm przedłużenia
Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: