Pozłacana bransoletka pancerka z naturalnymi perłami
  • Pozłacana bransoletka pancerka z naturalnymi perłami
  • Pozłacana bransoletka pancerka z naturalnymi perłami
  • Pozłacana bransoletka pancerka z naturalnymi perłami

Pozłacana bransoletka pancerka z naturalnymi perłami

160,00 zł
Brutto
Ilość

Niezwykle kobieca bransoletka z naturalnymi perłami to niezastąpiony element biżuterii. Podkreśla dobry gust i wyczucie ponadczasowych trendów. Połączenie masywnego łańcucha typu pancerka, delikatnego cienkiego łańcuszka i naturalnych pereł stanowi oryginalne połączenie. Bransoletka z linii "2in1" jest pozłacana- 24k, posiada zapięcie typu federing- kółeczko.

Długość bransoletki 17cm plus 3 cm przedłużenia.

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codziennego stroju. Podkreśla styl. Odzwierciedla temperament danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym ozdobom można wyrazić swoją osobowość.

Oprócz funkcji ozdobnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wsparcie. Idzie za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także wyraz głębszej idei. Naszym celem było ofiarowanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła, było udowodnienie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nowa linia została wykreowana z myślą o kobietach Yosso Design. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- poczuj się wolna. Podzieliśmy ją na osiem tematów: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym motywem serii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu określenia kierunku wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Część biżuterii ozdobiliśmy perłami. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Sprawdzamy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy gwarancję, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/BR-7

Opis

Długość / rozmiar
17 cm + 3 cm przedłużenia
Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: