Kolczyki sztyfty z trzema cyrkoniami
  • Kolczyki sztyfty z trzema cyrkoniami
  • Kolczyki sztyfty z trzema cyrkoniami
  • Kolczyki sztyfty z trzema cyrkoniami

Kolczyki sztyfty z trzema cyrkoniami

79,90 zł
Brutto
Ilość

 „Feel strong” - poczuj siłę, która jest w Tobie, podążaj za głosem serca i marzeniami. Kolczyki sztyfty są delikatnym, ale jednocześnie wyróżniającym się elementem biżuterii. Podkreślają urodę oczu i włosów, przyciągają wzrok do oczu, które są zwierciadłem duszy. Do wykonania kolczyków użyliśmy cyrkonii oraz pozłacanego srebra.

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codziennego stroju. Podkreśla styl. Odzwierciedla wyczucie mody danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym świecidełkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wsparcie. Podąża za nimi głębsza idea. To nie tylko błyskotka, ale także symbol. Naszym celem było podarowanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała było udowodnienie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazywać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję, linię Yosso Design dedykowaliśmy z myślą o dziewczynach podobnych do nas. Paulina Sykut-Jeżyna została ambasadorką linii. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”- czuj się wolna. Podzieliśmy ją na 8 odrębnych tematów: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym motywem serii jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują m.in. pierścionki, bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Weryfikujemy jakość złota i srebra używanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/ER-8

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Kamień
Cyrkonia
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: