Krótkie kolczyki z pozłacanego srebra
  • Krótkie kolczyki z pozłacanego srebra
  • Krótkie kolczyki z pozłacanego srebra
  • Krótkie kolczyki z pozłacanego srebra
  • Krótkie kolczyki z pozłacanego srebra

Krótkie kolczyki z pozłacanego srebra

115,90 zł
Brutto
Ilość

Codzienny biurowy dress code nie musi być nudny. Można go przełamać za pomocą niewielkich, ale efektownych dodatków. Krótkie kolczyki są nie tylko piękne i praktyczne, ale mogą również przełamać konwencję.

Powyższy model, z linii "Change your life", został wykonany ze srebra pozłacanego. Kolczyki są zapinane na sztyft.

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu.

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla wyczucie stylu danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym dodatkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować uczucia. Podąża za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także talizman. Naszym celem było przekazanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że potrafimy się nawzajem pomagać sobie, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.
Ambasadorką nowej kolekcji, kobietą Yosso design, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- bądź wolna. Podzieliśmy ją na 8 odrębnych tematów: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym motywem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu określenia kierunku wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują pierścionki, bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.


PSJ/G/ER-3

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: