Pozłacane kolczyki koła z naturalnymi perłami
  • Pozłacane kolczyki koła z naturalnymi perłami
  • Pozłacane kolczyki koła z naturalnymi perłami
  • Pozłacane kolczyki koła z naturalnymi perłami
  • Pozłacane kolczyki koła z naturalnymi perłami

Pozłacane kolczyki koła z naturalnymi perłami

129,90 zł
Brutto
Ilość

Średniej wielkości pozłacane kolczyki kółka z przywieszkami z naturalnych pereł z linii "Flexible". Zawieszki w postaci kuleczek z perłami są niebanalną ozdobą, opcjonalnie można je odłączyć i nosić jako samodzielne kółeczka. Wyroby jubilerskie z perłami nie wychodzą z mody, dlatego warto je posiadać w swojej szkatułce.

Waga: Ag > 5g

Wymiar: średnica koła 25mm

*Oferta dotyczy pary kolczyków (2 szt )

*Pakowanie prezentowe na życzenie w ozdobne torebki , widoczne na zdjęciu z logo Yosso Design.

*Biżuteria Yosso Design nie zawiera niklu

______________________________________________________________________________

Dowiedz się jak dbać o biżuterie, kliknij :  LINK

Biżuteria jest zdobiącym elementem codziennego stroju. Podkreśla gust. Odzwierciedla temperament danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym świecidełkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji ozdobnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować przyjaźń. Idzie za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także wyraz głębszej idei. Naszym celem było przekazanie kobietom siły określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała było pokazanie, że potrafimy się nawzajem pomagać sobie, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, pierścionka, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Ambasadorką kolekcji „Free” jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- się wolna. Odzwierciedlają ją wartości: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. głównym symbolem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu wyznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Nadzorujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/ER-6

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Materiał dodatkowy
Perły naturalne
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: