Klasyczny pierścionek z cyrkoniami na prezent
  • Klasyczny pierścionek z cyrkoniami na prezent
  • Klasyczny pierścionek z cyrkoniami na prezent
  • Klasyczny pierścionek z cyrkoniami na prezent
  • Klasyczny pierścionek z cyrkoniami na prezent

Klasyczny pierścionek z cyrkoniami na prezent

109,90 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Przepiękny pierścionek z pozłacanego srebra z 5 cyrkoniami będzie idealnym upominkiem dla wyjątkowej kobiety- mamy, przyjaciółki, dziewczyny. Oryginalny design przykuwa uwagę, przyciąga wzrok do dłoni, które są naszymi wizytówkami. Model pochodzi z linii "Feel strong", jest symbolem kobiecej energii oraz damskiej mody. Polecamy warstwowe połączenie kilku sztuk jednocześnie!

Waga: Ag > 5g

Oferta dotyczy wyłącznie jednego pierścionka prezentowanego na pierwszym zdjęciu.

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla gust. Odzwierciedla temperament danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym ozdobom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji ozdobnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wartości duchowe. Idzie za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także wyraz głębszej idei. Naszym celem było podarowanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała było pokazanie, że potrafimy się pomagać sobie nawzajem, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję, linię Yosso Design dedykowaliśmy z myślą o kobietach Yosso. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”-  wolna. Podzieliśmy ją na hasła przewodnie: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. głównym motywem serii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu wyznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. sprawdzamy jakość złota i srebra używanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/RG-8

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Kamień
Cyrkonia
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: