Pozłacana szeroka damska obrączka
  • Pozłacana szeroka damska obrączka
  • Pozłacana szeroka damska obrączka
  • Pozłacana szeroka damska obrączka
  • Pozłacana szeroka damska obrączka
  • Pozłacana szeroka damska obrączka
  • Pozłacana szeroka damska obrączka

Pozłacana szeroka damska obrączka

179,90 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Hasło przewodnie: "Bounce the direction". Stworzony z myślą o miłośniczkach minimalizmu. Damski pierścionek z potocznym nazewnictwem "bułka". Szeroka obrączka, prosta w formie, wręcz surowa, podkreśli każdą stylizację. Model jest wykonany z pozłacanego srebra ( 24kt ).

Oferta dotyczy wyłącznie pierścionka prezentowanego na pierwszym zdjęciu. 

*Produkty Yosso Design nie zawierają niklu

Wyjątkowym elementem codziennej stylizacji jest biżuteria. Odzwierciedla gust. Podkreśla charakter danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym dodatkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować uczucia, odzwierciedlać więzi. To nie tylko błyskotka, ale także drogowskaz. Naszą motywacją było przekazanie kobietom siły, która określamy jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazanie wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- wolna. Została rozdzielona na osiem idei: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Podstawowym tematem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra używanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/RG-2

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: