Jaki prezent kupić na Dzień Mamy 2022?

Napisano:

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Ten wyjątkowy czas to doskonała okazja, podczas której warto przypomnieć swoim mamom, że są dla nas najważniejsze. Choć ta wymagająca, ale jakże trudna rola bycia matką powinna być świętowana codziennie, to właśnie 26 maja celebrujemy Dzień Matki. Warto więc już teraz pomyśleć nad odpowiednim prezentem, który będzie wyrazem naszej wdzięczności za poświęcony trud wychowania i stanie się jednocześnie symbolem więzi, jaką mamy ze swoją mamą. Doskonałym pomysłem będzie biżuteria, która z pewnością stanie się swojego rodzaju talizmanem pięknych, wspólnych chwil. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym przewodnikiem, prezentującym wyjątkową biżuterię, która będzie stylowym podarunkiem w tym szczególnym czasie.

Motyw ze znakiem zodiakuBiżuteria zawierająca motyw ze znakiem zodiaku to odpowiedz na aktualne trendy zainteresowania astrologią. To idealny pomysł, jeśli zależy nam na personalizowanym prezencie na Dzień Mamy. Symbole znaków zodiaku mają dla większości bardzo symboliczne znaczenie, więc z pewnością będą odgrywały rolę talizmanu i przypominały o tej wyjątkowej chwili każdej mamie. W naszej ofercie znaleźć można naszyjniki ze znakami zodiaku wykonane z najwyższej próby srebra 925.

Naszyjnik kluczyk


Symbolika klucza jest bardzo złożona. Oznacza on nie tylko władze, ale również i wolność. Otwiera i jednocześnie zamyka. Motyw klucza uwzględniła w swojej ofercie również nasza marka- naszyjnik kluczyk za sprawą bogactwa znaczeń będzie więc doskonałym prezentem dla każdej mamy. Naszyjnik kluczyk dzięki swojej uniwersalnej formie pasuje do noszenia na co dzień oraz na wieczorne, formalne wyjścia, więc z pewnością odnajdą się w niej miłośniczki klasyki jak i mamy, które uwielbiają modową awangardę.

Ręcznie oprawione kamienieBiżuteria zawierająca kamienie szlachetne to idealna propozycja na prezent dla mam za sprawą połączenia dwóch estetyk: minimalizmu oraz odważnych akcentów. Właśnie takich uniwersalnych dodatków szukają świadome siebie kobiety, a taką z pewnością jest Twoja mama. Ukryta symbolika przypisana każdemu kamieniowi pomoże wyrazić Ci to, co pragniesz powiedzieć swojej mamie. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe naszyjniki, chokery, oraz kolie z naturalnych kamieni szlachetnych - plecione ręcznie w Polsce.

Kwiatowe znaki zodiakuNasza autorska kolekcja łącząca w sobie inspiracje naturą i astrologią to kolejna propozycja prezentowa z okazji Dnia Matki. Naszyjniki z motywem znaku zodiaku i przypisanego do niego motywu kwiatowego wyrażą więcej, niż pragniesz powiedzieć. Inspiracją stała się przyroda, która uczy cierpliwości i akceptacji- wszystkiego, tego czego uczy nas mama i za co chcemy jej podziękować. Dodatkowo ten rodzaj biżuterii będzie doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji dzięki swojej prostej formie. Podaruj więc prezent, będący symbolem Waszej wyjątkowej więzi.

Jeśli pragniesz więc w subtelny, ale zarazem głęboki sposób podziękować swojej mamie za jej trud i poświęcenie, to z pewnością ten podarunek sprawi, że poczuje się doceniona i kochana. Odkryj nasze propozycje biżuterii i spraw swojej mamie biżuterię, która będzie przypominała jej o Tobie za każdym razem, gdy po nią sięgnie.

Słowa kluczowe dzień mamy prezent święto

Komentarze