Yosso - z miłości do form i pasji tworzenia biżuterii, która hipnotyzuje

Markę Yosso tworzy Joanna Bruzgo, która z branżą jubilerską jest związana blisko od 9 lat. Jako dyrektor kreatywna marki odpowiada nie tylko za kolekcje biżuterii ale przede wszystkim za proces jej tworzenia, jakość i dbałość o najmniejszy szczegół. Pierwsze pomysły powstały spontanicznie, w trakcie podróży po świecie. To właśnie wtedy zrodziły się projekty, które do dziś są fundamentem charakterystycznego stylu marki i tworzą współczesną wizję romantyzmu.

Stworzyłam Yosso z myślą o celebrowaniu kobiecości. To właśnie kobiety są moją największą inspiracją. Chciałam im dodać odwagi do tworzenia własnej historii. Przypominać im, że mają w sobie siłę, która daje nieograniczone możliwości. Dla mnie kobiecość nie ma jednej definicji. Każda z nas tworzy własną." - CEO Joanna Bruzgo

Misją Yosso jest tworzenie biżuterii, która hipnotyzuje ale jednocześnie nie potrzebuje specjalnej okazji. Każdy model z naszych kolekcji można dowolnie ze sobą łączyć. Każda kolekcja jest wyjątkowa, ale jednocześnie tworzy harmonię z poprzednimi. W naszych projektach przełamujemy schematy i łączymy w sobie ponadczasową elegancję z twistem nowoczesnych form.

Wierzymy, że biżuteria jest nie tylko dodatkiem, ale także synonimem drugiej skóry, która “otula” kobietę, dodaje pewności siebie i podkreśla oryginalny styl. W rezultacie nieustannie dążymy do tworzenia projektów, które pozwalają celebrować wewnętrzny blask naszych klientek.

W kolekcjach Yosso można znaleźć nieregularne, ponadczasowe formy, talizmany ze znakiem zodiaku czy ręcznie robione naszyjniki z kamieniami oraz naturalnymi perłami. Harmonia formy, precyzja, odważny detal to wszystko składa się na autorski styl naszej marki.

Styl i jakość naszych projektów doceniają polskie gwiazdy m.in Paulia Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Joanna Opozda, Gosia Ohme czy Klaudia Halejcio, influencerzy a także cieszą się zaufaniem wśród polskich stylistów.

Biżuteria Yosso powstaje w lokalnej pracowni z rzemieślniczymi tradycjami. To właśnie tutaj koncepcje i szkice zmieniają się w projekty przy użyciu najlepszych materiałów - srebra, złota, kamieni szlachetne w tym naturalnych pereł oraz diamentów. Najpierw powstają prototypy, które są testowane i udoskonalane, dzięki temu marka ma pewność, że klientki otrzymają najlepszą jakość.

Yosso - od dziś na zawsze. Ty.