Delikatne pozłacane kolczyki z różą wiatrów
  • Delikatne pozłacane kolczyki z różą wiatrów
  • Delikatne pozłacane kolczyki z różą wiatrów

Delikatne pozłacane kolczyki z różą wiatrów

99,90 zł
Brutto
Ilość

Wygodne i praktyczne kolczyki sztyfty z różą wiatrów. Będą subtelną ozdobą twarzy i uszu. Róża wiatrów to narzędzie wykorzystywane przez żeglarzy do określania kierunku wiatru. Te ozdoby z kolekcji „Feel free” są symbolem umiejętności i wolności określania własnej ścieżki.

Biżuteria jest nieodłącznym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla gust. Odzwierciedla charakter danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym dodatkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji ozdobnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wsparcie. Podąża za nimi głębsza idea. To nie tylko błyskotka, ale także symbol. Naszym celem było podarowanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest sprezentowanie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową linię dedykowaliśmy kobietom Yosso. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”- poczuj się wolna. Podzieliśmy ją na 8 odrębnych tematów: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym motywem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu określenia kierunku wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Część z nich zawiera w sobie perły. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Sprawdzamy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/ER-1

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: