Długi damski naszyjnik z ażurową gwiazdką
  • Długi damski naszyjnik z ażurową gwiazdką
  • Długi damski naszyjnik z ażurową gwiazdką

Długi damski naszyjnik z ażurową gwiazdką

139,90 zł
Brutto
Ilość

Simply star - lśnij, jak gwiazda, wskazuj kierunek innym. Inspiruj, miej odwagę być sobą. To przesłanie towarzyszyło nam podczas projektowania tego modelu. Łańcuszek o splocie kulek diamentowych.

Długość naszyjnika 50cm.

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codziennego outfitu. Podkreśla gust. Odzwierciedla charakter danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym świecidełkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej , wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować przyjaźń. Podąża za nimi głębsza idea. To nie tylko błyskotka, ale także drogowskaz. Naszym celem było podarowanie kobietom siły określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że potrafimy pomagać sobie, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest obdarowanie naszyjnikiem, kolczykami, bransoletką z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Najnowszą kolekcję dedykowaliśmy kobietom Yosso Design. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”-  bądź wolna. Podzieliśmy ją na 8 części: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Głównym motywem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu określenia kierunku wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Część z nich wzbogaciliśmy o perły. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Nadzorujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/NC-4

Opis

Długość / rozmiar
50 cm
Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: