Elegancki naszyjnik choker - toggle z cyrkoniami
  • Elegancki naszyjnik choker - toggle z cyrkoniami
  • Elegancki naszyjnik choker - toggle z cyrkoniami
  • Elegancki naszyjnik choker - toggle z cyrkoniami

Elegancki naszyjnik choker - toggle z cyrkoniami

200,00 zł
Brutto
Ilość

Damski łańcuszek typu pancerka zapinana na toggle wysadzany cyrkoniami. Hasłem przewodnim serii jest „Feel strong”- ma odzwierciedlać kobiecą siłę, pasję i zaangażowanie w codzienne obowiązki. Męski wzór w damskim zdobnym wydaniu.

*Długość  naszyjnika - 35,5cm

*Produkty Yosso Design nie zawierają niklu.

Biżuteria jest wyjątkowym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla temperament danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym ozdobom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą wyrażać empatię. Podąża za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także talizman. Naszym celem było podarowanie kobietom siły określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że potrafimy pomagać sobie, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest podarowanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki.

Aktualną linię wykreowaliśmy z myślą o kobietach Yosso Design. Ambasadorką, dla której bliskie są nasze wartości, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję nazwaliśmy „Free”- uwolnij się. Rozdzieliśmy ją na osiem wartości: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym motywem linii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu określenia kierunku wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Nadzorujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/NC-8

Opis

Długość / rozmiar
36cm
Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Kamień
Cyrkonia
Próba
925
Rodzaj
Choker

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: