Świeca sojowa zapach Amber Spirit
  • Świeca sojowa zapach Amber Spirit
  • Świeca sojowa zapach Amber Spirit

Świeca sojowa zapach Amber Spirit

69,00 zł
Brutto
Ilość

Świeczka o zapachu Amber SPIRIT . bujne kwiatowo-orientalne nuty róży, brzoskwini i jabłka orzeźwiające kroplą bergamotki. Spoczywające na w pełni kwitnącej tuberozy, jaśminie i magnolii, wsparte bogatym drzewem, eleganckimi bursztynami, wanilią i aksamitnym piżmem.

Dlaczego świeca sojowa?

Po pierwsze i chyba najważniejsze - nasze świece są wegańskie i nie są testowane na zwierzętach, co jest niesamowicie istotne w otaczającym nas świecie. Szanujemy przyrodę i chcemy odwdzięczyć się jej za wszelkie dostępne dobra.

Świeca sojowa nie jest toksyczna! Wosk sojowy pochodzi z odnawialnych źródeł. Podczas procesu spalania nie wytwarza szkodliwych dla Ciebie, Twojego pupila oraz dla środowiska związków w odróżnieniu do świec wykonanych z parafiny. Świece sojowe nie dymią, dzięki czemu nie pozostawiają czarnego nalotu np. na suficie czy na ścianie. Wpływa tez to pozytywnie na wydobywający się ze świecy zapach.

Palą się o nawet 50 % dłużej w stosunku do innego rodzaju świec.

Woskiem sojowym nie poparzysz się! Możesz spokojnie wylać sobie roztopiony wosk ze słoiczka, wmasować go w ciało jako balsam lub użyć jako specyfik do masażu. Dodatkowo nawet jeśli go rozlejesz, bez problemu usuniesz pozostałości ciepłą wodą i mydłem. Wosk sojowy nie przekłamuje zapachu! W naszych świecach nie używamy również barwników, gdyż zależy nam na najbardziej naturalnym efekcie.

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h) co zapobiegnie tunelowaniu się świecy. Przed każdym odpaleniem świecy, należy przyciąć knot, aby wydłużyć żywotność świecy i zapobiec gromadzeniu się sadzy wokół szkła. Zakrywaj świecę po każdym spaleniu, aby zapobiec osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza na powierzchni.

Świece sojową należy palić jednorazowo nie dłużej niż 4h, po to by jak najdłużej zachować jej zapach. Nadmierne jej ogrzanie spowoduje znacznie szybsze wyparowanie olejków w niej zawartych.

Opis

Pojemność
250 ml

Specyficzne kody

1 inny produkt w tej samej kategorii: