Świeczka Zen Oud , wosk sojowy
  • Świeczka Zen Oud , wosk sojowy
  • Świeczka Zen Oud , wosk sojowy
  • Świeczka Zen Oud , wosk sojowy

Świeczka Zen Oud , wosk sojowy

69,00 zł
Brutto
Ilość

Świeca sojowa o zapachu Zen Oud przeznaczony jest dla prawdziwych koneserów zapachów.

Zawiera nuty drzewa agarowego i róży, dzięki czemu ten zapach jest pełny i wysoce aromatyczny. Środkowe nuty paczuli, maliny i bursztynu uzupełniają ciepłe i kwiatowe nuty głowy. Ten luksusowy zapach zamykają nuty bazowe szafranu, gruszki, kwiatu pomarańczy i piżma.

Świece zapachowe

Marka Yosso Design przygotowała kolejną nowość - świece sojowe. Głównym składnikiem jest wosk sojowy - bezpieczny w użytkowaniu, bez ryzyka poparzenia się. Roztopiony wosk ze słoiczka może służyć jako balsam do ciała, bądź też oliwka czy inny specyfik do masażu. Jest łatwy do ścierania podczas np. przypadkowego rozlania, a jego pozostałości można usunąć ciepłą wodą i zwykłym mydłem. Nasze produkty  są pozbawione wszelkich barwników, dzięki czemu poczujesz prawdziwie naturalny i piękny zapach.

Świeca sojowa Yosso Design pali się o 50% dłużej od pozostałych

Palenie świecy pierwszy raz powinno być aż do momentu pokrycia przez stopiony wosk całej powierzchni świecy, czyli około 2-3 godziny. Takie działanie zapobiega powstaniu zjawiska „tunelowania”, czyli osadzeniu się wosku na ściankach, co jest efektem zbyt krótkiego czasu nagrzewania się. Przed każdym odpaleniem świecy należy przyciąć knot, co w znacznym stopniu zwiększa żywotność produktu. Należy również pamiętać o oczyszczaniu nagromadzonej sadzy wokół szkła. Zalecamy, aby w celu utrzymania jak najwyższej efektywności zapachu, świeca sojowa nie była palona jednorazowo dłużej niż 4 godziny.

Kochamy zwierzęta i przyrodę! Zapachy Yosso Design są wegańskie - nie są testowane na zwierzętach, a wosk sojowy nie jest toksyczny i pochodzi z odnawialnych źródeł. Oznacza to, że podczas procesu spalania nie są wytwarzane żadne szkodliwe substancje dla naszych małych ulubieńców oraz całego środowiska. Świece sojowe nie zostawiają czarnych śladów i co najważniejsze – nie dymią, dzięki czemu możemy poczuć bardziej świeży aromat, w porównaniu ze świecami z parafiny.

Opis

Pojemność
250 ml

Specyficzne kody

1 inny produkt w tej samej kategorii: