Kolczyki sztyft z ręcznie zakuwaną perłą
  • Kolczyki sztyft z ręcznie zakuwaną perłą
  • Kolczyki sztyft z ręcznie zakuwaną perłą
  • Kolczyki sztyft z ręcznie zakuwaną perłą
  • Kolczyki sztyft z ręcznie zakuwaną perłą
  • Kolczyki sztyft z ręcznie zakuwaną perłą

Kolczyki sztyft z ręcznie zakuwaną perłą

89,90 zł
Brutto
Ilość

Wyjątkowe, delikatne perły zakuwane ręcznie. Idealnie pasują do do wieczorowej jak i dziennej stylizacji. Linia "Simply star" jest wykonywana z pozłacanego srebra i naturalnych pereł hodowlanych. Kolczyki posiadają sztyftowe zapięcie.

Wymiar - średnica ok 7mm

Waga: Ag > 5g

*Oferta dotyczy pary kolczyków (2 szt )

*Pakowanie prezentowe na życzenie w ozdobne torebki , widoczne na zdjęciu z logo Yosso Design.

______________________________________________________________________________

Dowiedz się jak dbać o biżuterie, kliknij :  LINK

Biżuteria jest zdobiącym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla styl. Odzwierciedla wyczucie trendów danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym ozdobom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji ozdobnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wartości duchowe. To nie tylko błyskotka, ale także drogowskaz. Naszym celem było podarowanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała było pokazanie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nowości wykreowaliśmy z myślą o kobietach Yosso. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- poczuj wolność. Dzieli się na wartości: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. głównym motywem serii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i pierścionki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy gwarancję, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/ER-4

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: