Wyjątkowy pierścionek z różą wiatrów
  • Wyjątkowy pierścionek z różą wiatrów
  • Wyjątkowy pierścionek z różą wiatrów

Wyjątkowy pierścionek z różą wiatrów

105,90 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Do czego jest róża wiatrów? To przyrząd wykorzystywany przez marynarzy do określania kierunku wiatru. Ozdobny damski pierścionek z tym symbolem pokazuje, że nawet podczas burzy można odnaleźć właściwy kierunek.

Biżuteria jest nieodłącznym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla temperament danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym ozdobom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji dekoracyjnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wartości duchowe. Idzie za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także drogowskaz. Naszym celem było podarowanie kobietom pomocnej dłoni określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było udowodnienie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję przygotowaliśmy z myślą o kobietach Yosso. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- poczuj wolność. Podzieliśmy ją na 8 różnych, odrębnych haseł: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym symbolem kolekcji jest róża wiatrów. Towarzyszyła marynarzom, była rysowana na mapach w celu określenia kierunku wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Część z nich zawiera w sobie perły. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Sprawdzamy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu gwarantujemy, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/RG-1

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: