Pozłacane kolczyki gwiazdki zapinane na sztyft

Gwiazda na niebie wskazuje kierunek, spadająca symbolizuje marzenia. Twoja gwiazda może symbolizować co tylko zechcesz, a do tego jest przepiękną biżuterią. Ażurowe kolczyki "Simply star" z motywem niebiańskiej gwiazdy wykonane są z pozłacanego srebra. Do kompletu można dokupić naszyjnik oraz pierścionek z tym samym ornamentowym wzorem.

*Biżuteria Yosso Design nie zawiera niklu.

Wysyłka do 5 dni roboczych

Wymiar: średnica zawieszki ok 18mm

Waga: Ag > 5g

*Oferta dotyczy pary kolczyków (2 szt )

*Pakowanie prezentowe na życzenie w ozdobne torebki , widoczne na zdjęciu z logo Yosso Design.

______________________________________________________________________________

Dowiedz się jak dbać o biżuterie, kliknij :  LINK
140,00 zł
Brutto

Biżuteria jest nieodłącznym elementem codziennego stroju. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla charakter danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym dodatkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wartości duchowe. Podąża za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także drogowskaz. Naszym celem było podarowanie kobietom mocy określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy umożliwić przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła było pokazanie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję dedykowaliśmy kobietom Yosso Design. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- wolność. Podzieliśmy ją na 8 różnych, odrębnych haseł: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Głównym symbolem kolekcji jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia kierunku wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Niektóre z nich zawierają w sobie perły. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość, zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/ER-4-1

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Kamień
Cyrkonia
Próba
925

wybrane dla Ciebie