Ozdobne damskie kolczyki koła z różą wiatrów
  • Ozdobne damskie kolczyki koła z różą wiatrów
  • Ozdobne damskie kolczyki koła z różą wiatrów
  • Ozdobne damskie kolczyki koła z różą wiatrów

Ozdobne damskie kolczyki koła z różą wiatrów

129,90 zł
Brutto
Ilość

Srebrne pokrywane złotem 24kt - kolczyki na sztyfcie z zawieszką. Hasłem przewodnim kolekcji z różą wiatrów jest „Feel free”, poczuj w sobie wolność. Żadne ograniczenia nie powinny powstrzymywać przed działaniem.

* Produkty Yosso Design nie zawierają niklu

Biżuteria jest zdobiącym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla znajomość trendów. Odzwierciedla charakter danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym ozdobom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji dekoracyjnej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować empatię. Podąża za nimi głębsza idea. Naszym celem było przekazanie kobietom siły określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam towarzyszyła, było pokazanie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest ofiarowanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Nową kolekcję dedykowaliśmy kobietom Yosso Design. Ambasadorką, dziewczyną, dla której bliskie są nasze ideały, jest Paulina Sykut- Jeżyna. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”- bądź wolna. Podzieliśmy ją na 8 różnych tematów: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym symbolem kolekcji jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu oznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną drogę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Część z nich|niektóre z nich zawiera w sobie perły. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Kontrolujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/ER-1-1

Opis

Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: