• Promocja!

Łańcuszek krawat w kształcie litery Y - idealny na prezent

Model o nazwie "change your life" - czas na zmiany! Przedłużana wersja łańcuszka w złotym wykończeniu, podkreśli niezależność i wewnętrzną siłę do realizacji marzeń. Nieregularne kulki ułożone w harmonijny sposób wnoszą uniwersalność i unikalny design.  

Wysyłka: 24h

Waga naszyjnika: 20gram

*Biżuteria Yosso Design nie zawiera niklu. Produkt wykonany ręcznie w Polsce. 
______________________________________________________________________________
Dowiedz się jak dbać o biżuterie, kliknij :  LINK
320,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Biżuteria jest nieodłącznym elementem codziennej stylizacji. Podkreśla gust. Odzwierciedla temperament danej osoby. Dzięki indywidualnie dobranym dodatkom można wyrazić siebie.

Oprócz funkcji estetycznej, wyroby jubilerskie mogą mieć inne znaczenie. Mogą symbolizować wartości duchowe. Idzie za nimi głębsza myśl. To nie tylko błyskotka, ale także symbol. Naszym celem było przekazanie kobietom siły określonej przez nas jako #łańuchdobra. Chcemy dać możliwość przekazania wsparcia od kobiet- dla kobiet. Ideą, jaka nam przyświecała było udowodnienie, że potrafimy się nawzajem wspierać, przekazać łańcuchy dobra. Jedną z form wsparcia jest przekazanie w prezencie naszyjnika, kolczyków, bransoletki z duchowym przesłaniem i piękną dedykacją.

Ambasadorką, nowej kolekcji jest Paulina Sykut-Jeżyna. Jest przykładem kobiety renesansu. Spełnia się jako aktorka, mama, osoba przedsiębiorcza, energiczna, podchodząca z uśmiechem do życia, #silnaiwrażliwa.

Nową kolekcję zatytułowaliśmy „Free”-  wolna. Podzieliśmy ją na 8 różnych, odrębnych haseł: #feelstrong, #feelfree, #changeyourlife, #2in1, #neverfeelalone, #simplystar, #bouncethedirection, #flexible. Kluczowym motywem serii jest róża wiatrów. Towarzyszyła żeglarzom, była rysowana na mapach w celu wyznaczenia wiatru. Dla nas jest dowodem, że zawsze można wrócić na własną ścieżkę.

Nowości obejmują kolczyki (wiszące i sztyfty), bransoletki i łańcuszki. Cała produkcja naszej biżuterii odbywa się w Polsce, jesteśmy jej twórcami od projektu po wykonanie i spakowanie. Nadzorujemy jakość złota i srebra wykorzystywanego w produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy najwyższą jakość zarówno materiałów, jak i wykonania.

PSJ/G/NC-3

Opis

Długość / rozmiar
60cm
Materiał / kruszec
Srebro pozłacane
Próba
925

wybrane dla Ciebie